برگزاری پانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران- مهرماه 98

دست نوشته ی دکتر گلنار عارف، فرزند دکتر شهره بسکی و نوه ی پدر طبیعت ایران؛ دکتر غلامعلی بسکی
شهریور ۱۷, ۱۳۹۸
کارگاه تکنیک های تروکارگذاری در تاریخ 30آبان و 1 آذر
آذر ۲, ۱۳۹۸

برگزاری پانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران- مهرماه 98

پانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران در تاریخ 16 مهرماه 1398 به مدت چهار روز در مرکز همایش های رازی دانشگاه ایران شروع و در 19 مهرماه به پایان رسید. این کنگره با حضور دو هزار نفر از متخصصین زنان ، پزشکان عمومی، پرستاری، جراحان عمومی و … برگزار گردید.
این کنگره همچنین با حضور چندین تن از برجسته ترین و مجرب ترین جراحان بین المللی دنیا از جمله پروفسور کوهلر،پروفسور اوسامه شاوکی، پروفسور شهره بسکی،پروفسور هومن سلیمانی پروفسور علیرضا شمشیرساز، پروفسور امیر شمشیرساز و پروفسور آویده نژاد غنی تر گردید.
کمیته علمی و اجرایی کنگره با ریاست دکتر اکبریان، دبیر اجرایی دکتر مهدیزاده و دبیر علمی دکتر چایچیان و نیز با دقت، همت، توانمندی و شکیبایی کمیته اجرایی نقش بسزایی را در برپایی کنگره اعمال کردند.
پانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران با بیست و دو پانل به طور همزمان در چهار سالن مجزا در مرکز همایش های رازی ، تعداد کثیری سخنرانی،کارگاه، سمپوزیوم، ویدئو ژورنال و سمینار های علمی و عملی و نیز مناظره با حضور بیش از 300 سخنران از برترین های جامعه پزشکی به سخنرانی، نقد و بررسی موضوعات رشته زنان ومامایی پرداخته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 10 =

درخواست عضویت